Al. Waszyngtona 132, 04-076 Warszawa +48 508 237 890 gabinet@dentystanapradze.pl Pracujemy: Pon-P: 8:30-20:00
Al. Waszyngtona 132, 04-076 Warszawa
Pracujemy: Pon-P: 8:30-20:00

Nasz zespół

Dr Agnieszka Wronka

Dr Agnieszka Wronka
 

„Dr Agnieszka Wronka” – właścicielka Gabinetu, nie tylko pasjonatka ortodoncji, ale również wykwalifikowany lekarz dentysta specjalista ortodoncji, posiadający gruntowne wykształcenie medyczne oraz odpowiednie uprawnienia do prowadzenia leczenia ortodontycznego.

Leczenie specjalistyczne wad zgryzu dzieci i dorosłych: 

 • leczenie wczesne dzieci: monitorowanie wzrostu szczęk , rozwoju zgryzu, wymiany zębów, eliminacja dysfunkcji , wdrożenie leczenia w najbardziej optymalnym dla dziecka czasie
 • leczenie zębowych wad zgryzu aparatami stałymi
 • przygotowanie ortodontyczne do operacji ortognatycznych
 • pełna diagnostyka oraz dokumentacja fotograficzna przypadków
 • praca w technice konwencjonalnej, Damon, Invisalign, wzmacnianie zakotwienia miniimplantami ortodontycznymi
 • wykorzystanie artykulatora dla poszerzenia diagnostyki ortodontycznej, deprogramacja dla celów ortodontycznych
 •  w przypadkach skomplikowanych wad zgryzu aktywna współpraca z fachowcami wszystkich dziedzin stomatologii


Wykształcenie:

 • 2009-obecnie Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
 • 2014 Specjalista Ortodoncji
 • 2009-2013 Instytut Stomatologii w Łodzi Poradnia Ortodoncji, staż specjalizacyjny pod kierunkiem dr n.med. Adama Skiby, specjalisty ortodoncji
 • 2008-2009 Przychodnia Lekarska WAT, staż podyplomowy pod kierunkiem lek.stom.Tomasza Borzęckiego, specjalisty protetyki
 • 2004-2008 Warszawski Uniwersytet Medyczny I Wydział Lekarski Oddział Stomatologii


Członkostwo:

 • Polskie Towarzystwo Ortodoncji (PTO)
 • Europejskie Towarzystwo Ortodoncji (EOS)


Publikacje:

 • Agnieszka Borzęcka, Adam Skiba: Wada szkieletowa klasy III u dorosłych-etiologia, diagnostyka, leczenie-opis przypadku.Stom.Współcz.2013;20,5:19-24
 • Anna Herud, Agnieszka Borzęcka, Adam Skiba:Symetria łuków zębowych u pacjentów z jednostronnym rozszczepem podniebienia pierwotnego i wtórnego. Czas.Stom.2013;66,4:494-503
 • Śmiech-Słomkowska G., Herud A., Borzęcka A.: Symetria łuków zębowych u pacjentów  z jednostronnym rozszczepem podniebienia pierwotnego i wtórnego. Praca zaprezentowana na XXXI Sympozjum Sekcji Ortopedii Szczękowej Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego: Gdańsk, (Maj 2010)”

 

Dr Agata Dytkowska

Dr Agata Dytkowska
 

Dr Agata Dytkowska – specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją ukończyła w 2008 roku Warszawski Uniwersytet Medyczny. Od tej pory nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc m.in. w kongresach lub specjalistycznych szkoleniach.

W naszej placówce Pani doktor wykonuje zabiegi stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz endodoncji mikroskopowej.

W pracy dużą uwagę zwraca na nawiązanie dobrego kontaktu z Pacjentem i chętnie odpowiada na wszelkie pytania dotyczące procesu leczenia.

Cechuje ją cierpliwość oraz indywidualne podejście do pacjenta.

 

Dr Błażej Bętkowski

Dr Błażej Bętkowski
 

Dr Błażej Bętkowski jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Już w trakcie studiów rozwijał swoją wiedzę i umiejętności w zakresie Chirurgii i Implantologii, jako członek Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Specjalizację w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej rozpoczął w 2011 roku, która od początku studiów była jego największą pasją. Obecnie jest młodszym asystentem oraz doktorantem w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach.

Uczestnik szkoleń z zakresu Chirurgii Ortognatycznej i Implantologii, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Litwie i w Czechach.

 

Dr Anna Dziubińska

Dr Anna Dziubińska – Henne – specjalista protetyki stomatologicznej – ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2007 roku. Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie.

W 2013 roku rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne z protetyki stomatologicznej w Mazowieckim Centrum Stomatologii, które zakończyła zdaniem Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego.

Jest uczestniczką licznych kursów i szkoleń, dzięki którym stale podnosi swoje kwalifikacje, a zdobytą wiedzę i umiejętności wdraża w codziennej praktyce.

Indywidualnie i kompleksowo podchodząc do pacjentów oraz współpracując ze specjalistami innych dziedzin, uzyskuje doskonałe efekty leczenia. 

Nasi dentyści
Zobacz naszych specjalsitów
Nasz zespół
Dr Agnieszka Wronka
lekarz dentysta specjalista ortodoncji
Dr Agata Dytkowska
specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją
Dr Błażej Bętkowski
lekarz dentysta specjalista w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej
Nasz gabinet - Rondo Wiatraczna
Zobacz jak pracujemy
zdjęcia naszego gabinetu
Al. Waszyngtona 132,
04-076 Warszawa
+48 508 237 890
gabinet@dentystanapradze.pl
Pracujemy: Pon-P: 8:30-20:00